News

Moda na lata 80 powraca! Popularne sieciówki wydają nowe kolekcje inspirowane Stranger Things

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy, czwarty już sezon Stranger Things jest jedną z najgłośniejszych premier tego lata. Fabuła serialu osadzona jest w latach 80, dzięki czemu wyróżnia się on oryginalnymi stylizacjami bohaterów. Jedna z największych produkcji Netflixa inspiruje projektantów do tworzenia nowych kolekcji, czerpiących nie tylko z mody lat 80, lecz także z samego serialu. Duże modowe sieciówki wypuściły kolekcje dla fanów Stranger Things. 

Kolekcja Stranger Things x H&M 

W sklepach H&M na całym świecie pojawiła się kolekcja inspirowana czwartym sezonem serialu Netflixa. Można znaleźć w niej między innymi bejsbolówkę drużyny koszykarskiej z liceum w Hawkings oraz ubrania inspirowane modą z serialu, a także ciuchy z logo Stranger Things i grafiką z plakatu najnowszego sezonu. 

To nie pierwsza współpraca H&M z Netflixem przy okazji Stranger Things. Po premierze trzeciego sezonu, sieciówka również wypuściła kolekcję, między innymi strojów kąpielowych, inspirowanych serialem. 

Stranger Things w Pull and Bear 

Gratkę dla fanów serialu przygotował także sklep Pull and Bear, który stworzył kolekcję ubrań z motywami ze Stranger Things 4 vol. 1. W nowej ofercie znajduje się między innymi koszulka identyczna do tej, jaką nosili członkowie klubu HellFire, w tym Eddie Munson. Dla fanów Argyle’a znajdzie się z kolei koszulka z logo pizzeri Surfer Boy, w której pracował bohater. 

Premiera ostatniego, piątego sezonu serialu planowana jest na połowę 2024 roku, a prace nad jego realizacją trwają już od początku sierpnia.

Zdj. główne: Afif Kusuma/unsplash.com

O AUTORZE
Uwielbia szukać nowych modowych trendów, by dopasowywać je do swojego stylu. Moda to jej sposób na wyrażanie siebie i komunikację ze światem. Inspiracji szuka głównie na portalach poświęconych ubraniom i social mediach.
News

Jak świat pożegnał ikonę stylu Vivienne Westwood?

Jak gwiazdy pożegnały projektantkę Vivienne Westwood? Oto wzruszające słowa, które popłynęły z całego świata!
Czytaj więcej
News

Cindy Crawford na okładce polskiego Vogue!

Wyjątkowa okładka polskiego Vogue! Zobacz, kto się na niej znalazł!
Czytaj więcej
News

Tydzień mody w Kopenhadze - trendy 2023

Tydzień mody za nami! Co na lato 2023 przedstawili w Kopenhadze projektanci?
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *