News

Reserved rusza z cyklem podcastów ze znanymi prowadzącymi

Fot. materiały prasowe Reserved
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podcasty z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego, możemy słuchać interesujących wywiadów, odcinków jednocześnie zajmując się codziennymi obowiązkami. Na horyzoncie pojawił się nowy wart uwagi podcast tworzony przez markę odzieżową.

Reserved to popularna polska sieciówka, która swoje sklepy ma w wielu krajach europejskich. Marka właśnie ruszyła z cyklem podcastów. W roli prowadzących wystąpi m.in. Magda Mołek. 7 czerwca ruszył podcast, którego partnerem jest Reserved.

Fot. Materiały prasowe Reserved

Czego możemy się spodziewać po podcaście Reserved?

Będą to trzy autorskie programy, prowadzone przez Magdę Mołek, Magdę Jagnicka oraz duet Angeliki Kucińskiej i Agi Kozak.

Magda Mołek, w swojej audycji Z pokolenia na pokolenie zajmie się różnicami między generacjami. Ideą programu są spotkania w różnym gronie, aby podyskutować o różnych punktach widzenia.

Fot. Materiały prasowe Reserved

Angelika Kucińska, szefowa działu kultury w magazynie Glamour oraz Aga Kozak, niezależna dziennikarka i coacherka, wystartują ze swoją audycją Sharing is caring. Skupią się w niej na wątkach wspólnoty, samoakceptacji i zdrowiu psychicznym.

Trzeci podcast to Osobiście… Magdy Jagnickiej, stylistki i ambasadorki marki Reserved. Będą to rozmowy o korzeniach, początkach w świecie mody, o tym co skłoniło projektantów, stylistów do wejścia w ten świat.

Pierwszy sezon podcastów to aż dwa miesiące audycji. Nowe odcinki będą emitowane od 7 czerwca co tydzień w każdy czwartek. Podcastów będzie można posłuchać na YouTube, Spotify oraz innych serwisach streamingowych.

Fot. Materiały prasowe Reserved
O AUTORZE
Absolwentka studiów dziennikarskich, na co dzień zajmująca się social mediami. Śledzi modowe i urodowe trendy. Uwielbia inspirować się kulturą innych miejsc, a jej półki z książkami pełne są pięknych podróżniczych i modowych albumów.
Joanna Cichońska
Powiązane posty
News

Algorytm zaprojektuje ubrania

Czy postęp technologiczny wpływa na przemysł modowy? Marka Finesse, której kolekcje układane są przez sztuczną inteligencję, udowadnia, że tak!
Czytaj więcej
LifestyleNews

Kawiarnia Chiara Ferragni x Nespresso. Najpierw we włoskich miastach, teraz na festiwalu w Cannes

Chiara Ferragni we współpracy z marką Nespresso otworzyła kawiarnie.
Czytaj więcej
NewsNowe kolekcjeWybór redaktora

Wyjątkowa kolaboracja COS z okazji Pride Month 2021

We współpracy z Coco Capitán marka wypuściła limitowaną kolekcję na cześć społeczności LGBTQIA+.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *