Podróże

Ten hotel na szwedzkiej wyspie jest doskonałym schronieniem na czas pandemii! (i nie tylko!)

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Na szwedzkiej wyspie Hamneskar do niedawna znajdowała się jedynie latarnia Pater Noster, a miejsce zamieszkiwali jej pracownicy i rodziny. Obecnie wszystko się zmieniło. Na wyspie nieopodal latarni został wybudowany luksusowy hotel. 

Mieści się tam 9 pokoi, które mogą przyjąć 18 gości. Erik Nissen Johansen – właściciel firmy, która zaprojektowała wnętrza hotelu, wypowiada się o nim w samych superlatywach, a jest to człowiek, który ma duże doświadczenie w branży hotelarskiej. W Pater Noster jest wszystko: luksus, cisza, lokalizacja z dala od ludzi, piękna przyroda, a także ekstremalne warunki pogodowe panujące na wyspie. Nazwa hotelu i latarni jest nawiązaniem do łacińskiego wyrażenia „Ojcze nasz”. To przestroga dla żeglarzy przed trudnymi warunkami panującymi na morzu oraz niebezpiecznymi mieliznami powstającymi wokół wyspy. Legenda mówi, że przepływający zawsze reagowali na nie modlitwą.

Zdj. główne: Paulius Dragunas/unsplash.com

O AUTORZE
Copywritingiem zajmuje się od 2017 roku, wzbogacając strony internetowe o ciekawe treści. Jej działalność opiera się na prowadzeniu firmy OpiszSię, która tworzy content dla sklepów internetowych. Prywatnie uwielbia podróże i długie wycieczki. Nie są jej obce również modowe i urodowe lifehaki.
Powiązane posty
Podróże

Mazury - cud natury

Mazury – oaza natury i spokoju. Jeziora, lasy i malownicze miasteczka. Cudowna podróż do serca natury czeka na Ciebie!
Czytaj więcej
Podróże

Gdzie na weekend? - Ślesin

weekendowy raj dla wędkarzy, miłośników sportów wodnych i relaksu wśród natury.
Czytaj więcej
Podróże

Jakie są sposoby na dostanie się z Polski do Niemiec?

Dostanie się z Polski do Niemiec oferuje wiele różnych sposobów podróży, zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *