Netflix produkuje serialową ekranizację „Anny Kareniny”!
News

Netflix produkuje serialową ekranizację „Anny Kareniny”!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Znana na całym świecie platforma streamingowa 26 maja 2021 r. poinformowała, że ma w planach zekranizować słynną powieść Lwa Tołstoja „Anna Karenina”. Będzie to pierwsza realizacja Netflixa w Rosji.

Serial będzie nazywał się „Anna K.” i przedstawi historię tytułowej bohaterki we współczesnej Rosji. Akcja będzie rozgrywać się w kosmopolitycznej Moskwie i historycznym Petersburgu oraz w surowych krajobrazach Rosji. Główną rolę zagra Swietłana Chodczenkowa znana z filmu „Szpieg”.

Co wiemy o serialu „Anna K.”?

Serial będzie opowiadał współczesną historię Anny Kareniny, bywalczyni salonów, żony przyszłego gubernatora Petersburga, która wdaje się w romans z Wrońskim, przystojnym spadkobiercą ogromnego imperium. Ich romans szybko wymyka się spod kontroli i zagraża więzią rodzinnym oraz społecznym. To historia o pożądaniu, wielkiej miłości i lojalności, a także o tym, że miłość nie wybiera i żadne pieniądze świata nie są w stanie uchronić nas przed tym wielkim uczuciem.

Za reżyserię serialu odpowiadają Valeriy Fedorovich, Evgeniy Nikishov, Natasha Merkulova , Aleksey Chupov i Roman Kantor. Michael Azzolino, dyrektor ds. seriali oryginalnych w Netflix, spytany o serial odpowiedział:

Z przyjemnością zapowiadamy pierwszy rosyjski serial, który wyprodukujemy we współpracy z firmą 1-2-3 Production. Utalentowany zespół scenarzystów, reżyserów i producentów stworzył pomysłową i wciągającą opowieść. Cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować nową wersję tej popularnej historii użytkownikom naszego serwisu z Rosji i całego świata.

Serial będzie miał światową premierę na Netflixie na całym świecie. Data premiery nie została jeszcze podana.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak gwiazdy reality show kreują trendy?
Jak gwiazdy reality show kreują trendy?
Reality show to świetna okazja do podpatrzenia wielu ciekawych stylizacji, które raczej trudno byłoby spotkać na ulicy. Występujące w nich gwiazdy, często żądne sławy, starają się przyciągnąć uwagę swoim ubiorem - i wielu osiąga swój cel. Sprawdźmy, jakimi stylizacjami mogą się inspirować ich fanki!
Bielizna i odzież dla ciężarnych – modne i wygodne rozwiązania
Bielizna i odzież dla ciężarnych – modne i wygodne rozwiązania
Oczekujesz narodzin dziecka? Pamiętaj, że jako mama jesteś również ważna! Zadbaj o siebie w czasie ciąży. Wyglądaj i czuj się pięknie, nosząc komfortowe ubrania wykonane z myślą o przyszłych i karmiących mamach!
Jak naturalne suplementy diety mogą wspomóc walkę z chorobami cywilizacyjnymi
Jak naturalne suplementy diety mogą wspomóc walkę z chorobami cywilizacyjnymi
Odkryj, jak naturalne suplementy diety mogą zapobiegać i leczyć choroby cywilizacyjne. Dowiedz się o ich korzyściach, składnikach i najpopularniejszych sposobach zastosowania, które pomogą Ci prowadzić zdrowszy tryb życia.
Ostatnie wpisy