News

Netflix produkuje serialową ekranizację „Anny Kareniny”!

VENICE, ITALY - SEPTEMBER 05: Actress Svetlana Khodchenkova attends the "Tinker, Tailor, Soldier, Spy" premiere at the Palazzo del Cinema during the 68th Venice Film Festival on September 5, 2011 in Venice, Italy. (Photo by Gareth Cattermole/Getty Images)
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Znana na całym świecie platforma streamingowa 26 maja 2021 r. poinformowała, że ma w planach zekranizować słynną powieść Lwa Tołstoja „Anna Karenina”. Będzie to pierwsza realizacja Netflixa w Rosji.

Serial będzie nazywał się „Anna K.” i przedstawi historię tytułowej bohaterki we współczesnej Rosji. Akcja będzie rozgrywać się w kosmopolitycznej Moskwie i historycznym Petersburgu oraz w surowych krajobrazach Rosji. Główną rolę zagra Swietłana Chodczenkowa znana z filmu „Szpieg”.

Co wiemy o serialu „Anna K.”?

Serial będzie opowiadał współczesną historię Anny Kareniny, bywalczyni salonów, żony przyszłego gubernatora Petersburga, która wdaje się w romans z Wrońskim, przystojnym spadkobiercą ogromnego imperium. Ich romans szybko wymyka się spod kontroli i zagraża więzią rodzinnym oraz społecznym. To historia o pożądaniu, wielkiej miłości i lojalności, a także o tym, że miłość nie wybiera i żadne pieniądze świata nie są w stanie uchronić nas przed tym wielkim uczuciem.

Za reżyserię serialu odpowiadają Valeriy Fedorovich, Evgeniy Nikishov, Natasha Merkulova , Aleksey Chupov i Roman Kantor. Michael Azzolino, dyrektor ds. seriali oryginalnych w Netflix, spytany o serial odpowiedział:

Z przyjemnością zapowiadamy pierwszy rosyjski serial, który wyprodukujemy we współpracy z firmą 1-2-3 Production. Utalentowany zespół scenarzystów, reżyserów i producentów stworzył pomysłową i wciągającą opowieść. Cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować nową wersję tej popularnej historii użytkownikom naszego serwisu z Rosji i całego świata.

Serial będzie miał światową premierę na Netflixie na całym świecie. Data premiery nie została jeszcze podana.

O AUTORZE
Absolwentka studiów dziennikarskich, na co dzień zajmująca się social mediami. Śledzi modowe i urodowe trendy. Uwielbia inspirować się kulturą innych miejsc, a jej półki z książkami pełne są pięknych podróżniczych i modowych albumów.
Powiązane posty
News

Jak świat pożegnał ikonę stylu Vivienne Westwood?

Jak gwiazdy pożegnały projektantkę Vivienne Westwood? Oto wzruszające słowa, które popłynęły z całego świata!
Czytaj więcej
News

Cindy Crawford na okładce polskiego Vogue!

Wyjątkowa okładka polskiego Vogue! Zobacz, kto się na niej znalazł!
Czytaj więcej
News

Tydzień mody w Kopenhadze - trendy 2023

Tydzień mody za nami! Co na lato 2023 przedstawili w Kopenhadze projektanci?
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *