News

Suknia ślubna Jennifer Lopez – celebrytka podbija Internet w kreacji vintage

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli na początku lat dwutysięcznych jedną z power couples Hollywood. Tak jak w 2002 roku zaskoczyli świat swoim rozstaniem, tak dwadzieścia lat później zaskoczyli informacją o ślubie w Las Vegas. W ostatnich dniach do sieci trafiło nagranie, na którym widać suknię ślubną 53 letniej piosenkarki w pełnej krasie. 

Coś starego   

Sama J Lo wyznała, że suknia, którą wybrała na ślub z Benem Affleckiem, pochodzi z jednego z jej filmów. Choć nie wiadomo, o jaką produkcję chodzi, kreacja musiała mieć dla piosenkarki duże znaczenie sentymentalne, skoro zdecydowała się wystąpić w niej w tak ważnym dniu. Film Jennifer w sukni ślubnej dodał fryzjer, który w dniu ślubu zajął się włosami celebrytki.


Nie była to jednak jedyna suknia celebrytki tamtego dnia. Sakramentalne „tak” wypowiedziała w innej stylizacji. 

Coś nowego 

Na samą ceremonię zaślubin Jennifer Lopez założyła nową suknię autorstwa Zuhaira Murada – libańskiego projektanta mody i ulubieńca dużych gwiazd. Suknia pochodzi z wiosennej kolekcji na przyszły rok i wygląda naprawdę bajkowo. Półprzezroczysta koronka, odsłonięte ramiona i długi tren robią ogromne wrażenie. Tę właśnie suknię mogliśmy zobaczyć na selfie z jej nowym mężem, zrobionym tuż po ślubie. 

Śluby gwiazd to zawsze gorący temat, a w wielu przypadkach celebrytki stają się ślubnymi trendsetterkami. Czy tak będzie i tym razem i już niedługo świat mody ślubnej podbiją suknie z historią? 

O AUTORZE
Uwielbia szukać nowych modowych trendów, by dopasowywać je do swojego stylu. Moda to jej sposób na wyrażanie siebie i komunikację ze światem. Inspiracji szuka głównie na portalach poświęconych ubraniom i social mediach.
Powiązane posty
News

Jak świat pożegnał ikonę stylu Vivienne Westwood?

Jak gwiazdy pożegnały projektantkę Vivienne Westwood? Oto wzruszające słowa, które popłynęły z całego świata!
Czytaj więcej
News

Cindy Crawford na okładce polskiego Vogue!

Wyjątkowa okładka polskiego Vogue! Zobacz, kto się na niej znalazł!
Czytaj więcej
News

Tydzień mody w Kopenhadze - trendy 2023

Tydzień mody za nami! Co na lato 2023 przedstawili w Kopenhadze projektanci?
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *