Wielki powrót Mr. Biga!
LifestyleNews

Wielki powrót Mr. Biga!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

„Seks w Wielkim Mieście” to kultowy serial, który nie jedną kobietę nauczył czym jest moda, podejścia do mężczyzn czy życia. Perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku śledzono przez wiele lat w wielu miejscach na świecie. Powstały dwie części pełno metrażowych filmów, a niedawno świat obiegła informacja, że platforma HBO Max kręci kontynuacje serialu o tytule „And Just Like That”.

Swój udział w serialu potwierdziły Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Niestety w nowej produkcji nie pojawi się Kim Cattrall, która wcielała się w postać Samanthy Jones. Pod znakiem zapytania był także, udział Chrisa Notha, czyli ukochany Carrie Bradshaw Mr. Big. Aktor długo zwlekał z potwierdzeniem swojego angażu. Mówiono nawet, że miłość Carrie i Biga nie przetrwała, a pustkę w sercu Carrie zapełnił Aidan Shaw, grany przez aktora Johna Corbetta, który potwierdził swój udział w serialu.

W serialu „And Just Like That” zabraknie także, Patricii Field. Szerszej publiczności to nazwisko może nie wiele mówić, ale każda fanka mody wie, że jest to osoba, która była odpowiedzialna za piękne kostiumy bohaterek „Seksu w wielkim mieście”. Kostiumografka jest obecnie zajęta pracą nad inną produkcją. Nie mamy się jednak czego obawiać, jej miejsce zajęła Molly Rogers, która wspólnie z Patricią tworzyła kreacje do oryginalnego serialu.

Mr. Big jednak w obsadzie

Z chwilą ogłoszenia kontynuacji „Seksu w Wielkim Mieście” pojawiły się plotki o tym, że Chris Noth wcielający się w postać ukochanego Carrie, nie był brany pod uwagę w obsadzie serialu „And Just Like That”. Sam aktor postanowił odnieść się do doniesień. Kiedy jedna z fanek skomentowała post aktora na Instagramie: „Dlaczego, na litość boską, nie grasz mojego ukochanego Mr. Biga? Moje serce jest złamane”, aktor odpowiedział: „Wszystko się zmienia… łącznie z ogłoszeniami”. Tym krótkim i dość tajemniczym komentarzem Chris Noth dał do zrozumienia, że powróci w kontynuacji. Informacje tę potwierdził również Michael Patrick King, producent wykonawczy serialu:

Jak moglibyśmy kiedykolwiek stworzyć nowy rozdział historii „Sex and the City” bez naszego Mr. Biga?”

To wyznanie nie budzi już wątpliwości, że Mr. Big pojawi się w „And Just Like That” i miłość jego i Carrie ma się dobrze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie lecieć, żeby przedłużyć sobie lato?
Gdzie lecieć, żeby przedłużyć sobie lato?
Poszukujesz miejsca, gdzie nawet jesienią będzie ciepło i słonecznie. Wybierz jedno z tych miejsc, a z pewnością wypoczniesz nawet jesienią.
Te kraje zapraszają na home office do siebie!
Te kraje zapraszają na home office do siebie!
Home office z egzotycznych krajów? Tak! Te kraje otwierają się na pracowników, którzy pracują z domu!
Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne?
Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne?
Odkryj, jak wybierać okulary przeciwsłoneczne, aby zapewnić ochronę dla swoich oczu i wyglądać stylowo. Dowiedz się więcej o rozpoznawaniu wysokiej jakości okularów, dopasowaniu ich do kształtu twarzy i właściwym przechowywaniu.
Ostatnie wpisy