LifestyleNews

Wielki powrót Mr. Biga!

Actress Sarah Jessica Parker and actor Chris Noth sighting in Central Park on March 7, 2008 in New York City. (Photo by Marcel Thomas/FilmMagic)
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

„Seks w Wielkim Mieście” to kultowy serial, który nie jedną kobietę nauczył czym jest moda, podejścia do mężczyzn czy życia. Perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku śledzono przez wiele lat w wielu miejscach na świecie. Powstały dwie części pełno metrażowych filmów, a niedawno świat obiegła informacja, że platforma HBO Max kręci kontynuacje serialu o tytule „And Just Like That”.

Swój udział w serialu potwierdziły Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Niestety w nowej produkcji nie pojawi się Kim Cattrall, która wcielała się w postać Samanthy Jones. Pod znakiem zapytania był także, udział Chrisa Notha, czyli ukochany Carrie Bradshaw Mr. Big. Aktor długo zwlekał z potwierdzeniem swojego angażu. Mówiono nawet, że miłość Carrie i Biga nie przetrwała, a pustkę w sercu Carrie zapełnił Aidan Shaw, grany przez aktora Johna Corbetta, który potwierdził swój udział w serialu.

W serialu „And Just Like That” zabraknie także, Patricii Field. Szerszej publiczności to nazwisko może nie wiele mówić, ale każda fanka mody wie, że jest to osoba, która była odpowiedzialna za piękne kostiumy bohaterek „Seksu w wielkim mieście”. Kostiumografka jest obecnie zajęta pracą nad inną produkcją. Nie mamy się jednak czego obawiać, jej miejsce zajęła Molly Rogers, która wspólnie z Patricią tworzyła kreacje do oryginalnego serialu.

Mr. Big jednak w obsadzie

Z chwilą ogłoszenia kontynuacji „Seksu w Wielkim Mieście” pojawiły się plotki o tym, że Chris Noth wcielający się w postać ukochanego Carrie, nie był brany pod uwagę w obsadzie serialu „And Just Like That”. Sam aktor postanowił odnieść się do doniesień. Kiedy jedna z fanek skomentowała post aktora na Instagramie: „Dlaczego, na litość boską, nie grasz mojego ukochanego Mr. Biga? Moje serce jest złamane”, aktor odpowiedział: „Wszystko się zmienia… łącznie z ogłoszeniami”. Tym krótkim i dość tajemniczym komentarzem Chris Noth dał do zrozumienia, że powróci w kontynuacji. Informacje tę potwierdził również Michael Patrick King, producent wykonawczy serialu:

Jak moglibyśmy kiedykolwiek stworzyć nowy rozdział historii “Sex and the City” bez naszego Mr. Biga?”

To wyznanie nie budzi już wątpliwości, że Mr. Big pojawi się w „And Just Like That” i miłość jego i Carrie ma się dobrze.

O AUTORZE
Absolwentka studiów dziennikarskich, na co dzień zajmująca się social mediami. Śledzi modowe i urodowe trendy. Uwielbia inspirować się kulturą innych miejsc, a jej półki z książkami pełne są pięknych podróżniczych i modowych albumów.
Joanna Cichońska
Powiązane posty
News

Jak świat pożegnał ikonę stylu Vivienne Westwood?

Jak gwiazdy pożegnały projektantkę Vivienne Westwood? Oto wzruszające słowa, które popłynęły z całego świata!
Czytaj więcej
Lifestyle

Ferie w Polsce - poznaj ciekawe alternatywy dla gór!

Ferie w Polsce to przede wszystkim góry, ale nie tylko. Sprawdź, gdzie warto się wybrać!
Czytaj więcej
News

Cindy Crawford na okładce polskiego Vogue!

Wyjątkowa okładka polskiego Vogue! Zobacz, kto się na niej znalazł!
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *