Czarna sukienka na weselu? Czy Adele wprowadziła nowy trend?
News

Czarna sukienka na weselu? Czy Adele wprowadziła nowy trend?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Od lat funkcjonuje przekonanie, że czarna sukienka nie pasuje na wesele. Adele pokazała, że to nieprawda! Czy wprowadzi zmiany w modzie weselnej?

Od lat przyjęło się, że czerń to kolor pasujący na pogrzeby, a nie wesela. Wiele kobiet trzyma się tej zasady, obawiając się, że po przyjściu na przyjęcie w takiej kreacji narażą się na przykre komentarze. Adele postanowiła sprzeciwić się stereotypom i na ślubie swoich przyjaciół Kevina Love’a i Kate Block pojawiła się w pięknej czarnej kreacji. Trzeba przyznać, że prezentowała się fenomenalnie. W tym przypadku Adele nie czuła się odosobniona, jeśli chodzi o kolor kreacji, bowiem na życzenie państwa młodych, goście mieli przyjść w białych i czarnych strojach.

Adele postawiła na długą, elegancką suknię z odsłoniętymi ramionami i dekoltem. Do tego dobrała też czarne dodatki i postawiła na wyrazisty makijaż. Taka kreacja bez wątpienia stanie się inspiracją dla wielu kobiet, które nie wiedzą, co założyć na taką okazję. Jak pokazała gwiazda – z powodzeniem można postawić na klasyczną czerń.

Zdj. główne: Kira Ikonnikova/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak przygotować się do pierwszego skoku spadochronowego w tandemie?
Jak przygotować się do pierwszego skoku spadochronowego w tandemie?
Podpowiedzi i wskazówki, które pomogą Ci bezpiecznie i świadomie przystąpić do emocjonującego doświadczenia, jakim jest pierwszy skok spadochronowy w tandemie. Dowiedz się, jak się przygotować, aby ten wyjątkowy moment był pamiętny.
Nietrzymanie moczu – jak sobie z tym radzić
Nietrzymanie moczu – jak sobie z tym radzić
Nietrzymanie moczu to problem, z którym zmaga się wiele osób, jednak nadal jest on bardzo wstydliwy i krępujący. Podpowiadamy, jak maskować nietrzymanie moczu oraz jak walczyć z chorobą, by na nowo móc cieszyć się pełną swobodą w każdej sytuacji.
7 trików urodowych, które odmienią Twoje życie
7 trików urodowych, które odmienią Twoje życie
Te triki urodowe sprawią, że Twoje życie będzie zdecydowanie łatwiejsze. Sprawdź to!
Ostatnie wpisy