News

Czarna sukienka na weselu? Czy Adele wprowadziła nowy trend?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Od lat funkcjonuje przekonanie, że czarna sukienka nie pasuje na wesele. Adele pokazała, że to nieprawda! Czy wprowadzi zmiany w modzie weselnej?

Od lat przyjęło się, że czerń to kolor pasujący na pogrzeby, a nie wesela. Wiele kobiet trzyma się tej zasady, obawiając się, że po przyjściu na przyjęcie w takiej kreacji narażą się na przykre komentarze. Adele postanowiła sprzeciwić się stereotypom i na ślubie swoich przyjaciół Kevina Love’a i Kate Block pojawiła się w pięknej czarnej kreacji. Trzeba przyznać, że prezentowała się fenomenalnie. W tym przypadku Adele nie czuła się odosobniona, jeśli chodzi o kolor kreacji, bowiem na życzenie państwa młodych, goście mieli przyjść w białych i czarnych strojach.

Adele postawiła na długą, elegancką suknię z odsłoniętymi ramionami i dekoltem. Do tego dobrała też czarne dodatki i postawiła na wyrazisty makijaż. Taka kreacja bez wątpienia stanie się inspiracją dla wielu kobiet, które nie wiedzą, co założyć na taką okazję. Jak pokazała gwiazda – z powodzeniem można postawić na klasyczną czerń.

Zdj. główne: Kira Ikonnikova/unsplash.com

O AUTORZE
Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tyko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.
Powiązane posty
News

Jak świat pożegnał ikonę stylu Vivienne Westwood?

Jak gwiazdy pożegnały projektantkę Vivienne Westwood? Oto wzruszające słowa, które popłynęły z całego świata!
Czytaj więcej
News

Cindy Crawford na okładce polskiego Vogue!

Wyjątkowa okładka polskiego Vogue! Zobacz, kto się na niej znalazł!
Czytaj więcej
News

Tydzień mody w Kopenhadze - trendy 2023

Tydzień mody za nami! Co na lato 2023 przedstawili w Kopenhadze projektanci?
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *