News

Czarna sukienka na weselu? Czy Adele wprowadziła nowy trend?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Od lat funkcjonuje przekonanie, że czarna sukienka nie pasuje na wesele. Adele pokazała, że to nieprawda! Czy wprowadzi zmiany w modzie weselnej?

Od lat przyjęło się, że czerń to kolor pasujący na pogrzeby, a nie wesela. Wiele kobiet trzyma się tej zasady, obawiając się, że po przyjściu na przyjęcie w takiej kreacji narażą się na przykre komentarze. Adele postanowiła sprzeciwić się stereotypom i na ślubie swoich przyjaciół Kevina Love’a i Kate Block pojawiła się w pięknej czarnej kreacji. Trzeba przyznać, że prezentowała się fenomenalnie. W tym przypadku Adele nie czuła się odosobniona, jeśli chodzi o kolor kreacji, bowiem na życzenie państwa młodych, goście mieli przyjść w białych i czarnych strojach.

Adele postawiła na długą, elegancką suknię z odsłoniętymi ramionami i dekoltem. Do tego dobrała też czarne dodatki i postawiła na wyrazisty makijaż. Taka kreacja bez wątpienia stanie się inspiracją dla wielu kobiet, które nie wiedzą, co założyć na taką okazję. Jak pokazała gwiazda – z powodzeniem można postawić na klasyczną czerń.

Zdj. główne: Kira Ikonnikova/unsplash.com

O AUTORZE
Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tyko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.
Justyna Fiedoruk
Powiązane posty
News

Cindy Crawford na okładce polskiego Vogue!

Wyjątkowa okładka polskiego Vogue! Zobacz, kto się na niej znalazł!
Czytaj więcej
News

Tydzień mody w Kopenhadze - trendy 2023

Tydzień mody za nami! Co na lato 2023 przedstawili w Kopenhadze projektanci?
Czytaj więcej
News

Premiera "Renaissance" Beyonce - jak wyglądają reakcje?

Słuchałeś już albumu Beyonce „Renaissance”? Jeśli nie, musisz szybko nadrobić zaległości!
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *