Trasa koncertowa Harry’ego Stylesa – czy są dostępne bilety?
News

Trasa koncertowa Harry’ego Stylesa – czy są dostępne bilety?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trasa koncertowa brytyjskiego piosenkarza Harry’ego Stylesa o nazwie Love on Tour rozpoczęła się 4 września 2021 roku i obejmuje aż 126 występów. Początkowo koncerty miały się odbyć w roku 2020, jednak z powodu Covid-19 zostały odwołane, a następnie przełożone. 

Co z biletami?

Po 2 latach oczekiwania trasa koncertowa doszła do skutku rozpoczynając się w Glasgow, a skończy się w marcu, w Nowej Zelandii. Love on Tour zawitało również do Polski. Koncert odbył się w Krakowie 18 lipca i był to pierwszy raz, kiedy piosenkarz pojawił się w naszym kraju. Bilety wyprzedały się natychmiastowo – jeszcze w przedsprzedaży, a w dniu koncertu dostępnych było jedynie kilka sztuk biletów VIP w cenie ponad 8000 złotych! 

@zapsmind so many things happened SKSKSK KRAKÓW DEFINITELY SECOND BEST SHOW OF EUROPE #FilmTeyvatIslands #hslot #harrystyles #harry #hslotkrakow #hslot2022 #fyp #viral #loveontour #foryou #lot ♬ original sound – r 🦋

Przed Harrym Stylesem jeszcze 10 koncertów w krajach Ameryki Południowej, a następnie 8 koncertów w Australii i Nowej Zelandii. Bilety w niektórych miastach są nadal dostępne, jednak wahają się w przedziale cenowym między 1200-1400 zł za jeden bilet na trybunach. 

Kolejny koncert w Polsce? 

Dla fanów piosenkarza, którzy nie załapali się na lipcowy koncert w Krakowie, pocieszeniem może być, że to z pewnością nie ostatnia trasa Harry’ego Stylesa. Jego popularność rośnie z dnia na dzień, a piosenki podbijają kolejne listy przebojów, więc wokalista prawdopodobnie w przyszłości jeszcze do Polski zawita. 

Zdjęcie główne: Aditya Chinchure/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Trening personalny EMS – sprawdź, dlaczego warto z niego korzystać
Trening personalny EMS – sprawdź, dlaczego warto z niego korzystać
Dopasowany do Ciebie trening personalny jest gwarancją sukcesu. Dzisiaj polecamy jego szczególną odmianę, trening EMS.
Wrocław – miasto, które inspiruje. Gdzie warto się wybrać?
Wrocław – miasto, które inspiruje. Gdzie warto się wybrać?
Wrocław jest niewątpliwie jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Znajdziemy tu mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Piękne zabytki i unikatowe Afrykarium, to tylko namiastka tego, co można tu zobaczyć.
Właściwości i korzyści naturalnych suplementów diety wspierających układ immunologiczny
Właściwości i korzyści naturalnych suplementów diety wspierających układ immunologiczny
Poznaj naturalne sposoby wsparcia układu odpornościowego! W artykule omawiamy właściwości i plusy zdrowotne różnorodnych suplementów diety.
Ostatnie wpisy