News

Premiera “Renaissance” Beyonce – jak wyglądają reakcje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Królowa muzyki R&B wydała kolejny album w swojej karierze. Chyba wszyscy czekali na tę informację. O kim mowa? Oczywiście o Jej Wysokości Beyonce Knowles! Album zatytułowany „Renaissance” zagościł już na listach przebojów, a kawałki, które możecie na nim usłyszeć, no cóż… zmiotą Was z powierzchni ziemi!

Beyonce – forma życia!

Beyonce to niezaprzeczalna ikona. Gwiazda od lat utrzymuje się na szczycie. Album „Renaissance” to absolutna gratka dla jej fanów, ale nie tylko! Również miłośnicy świetnej muzyki łączącej w sobie ziarenko nowoczesności ze starym dobrym R&B, pokochają tę płytę. Z pewnością artystce udało się stworzyć coś absolutnie wyjątkowego, dzieło, które ma ogromną szansę zgarnąć wszystkie muzyczne nagrody! Wokalistka bawi się dźwiękiem i formą, a przejścia, które stosuje, zachwycają. Jej głos brzmi wręcz jak poezja i to w każdym tonie. Nie ma tu miejsca na przypadek lub niedociągnięcia. Jeśli czekaliście na ten album, to skradnie on Wasze serca w całości i zawładnie głową. Od niektórych kawałków po prostu nie można się uwolnić, a chyba na tym zależy każdemu muzykowi. Można spokojnie powiedzieć, że wszystko, czego dotknie wspaniała Beyonce, zamienia się w czyste złoto!

Zdj. główne: Patrick Lindenberg/unsplash.com

O AUTORZE
Jej zamiłowanie do pisania narodziło się wraz z miłością do czytania. Uwielbia również podróżować, najlepiej w ciekawym towarzystwie. Często można ją spotkać podczas pracy w kawiarni. Jak sama twierdzi, przebywanie wśród ludzi ją inspiruje.
Klaudia Tomaszewska
Powiązane posty
News

Jak świat pożegnał ikonę stylu Vivienne Westwood?

Jak gwiazdy pożegnały projektantkę Vivienne Westwood? Oto wzruszające słowa, które popłynęły z całego świata!
Czytaj więcej
News

Cindy Crawford na okładce polskiego Vogue!

Wyjątkowa okładka polskiego Vogue! Zobacz, kto się na niej znalazł!
Czytaj więcej
News

Tydzień mody w Kopenhadze - trendy 2023

Tydzień mody za nami! Co na lato 2023 przedstawili w Kopenhadze projektanci?
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *