News

Premiera „Renaissance” Beyonce – jak wyglądają reakcje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Królowa muzyki R&B wydała kolejny album w swojej karierze. Chyba wszyscy czekali na tę informację. O kim mowa? Oczywiście o Jej Wysokości Beyonce Knowles! Album zatytułowany „Renaissance” zagościł już na listach przebojów, a kawałki, które możecie na nim usłyszeć, no cóż… zmiotą Was z powierzchni ziemi!

Beyonce – forma życia!

Beyonce to niezaprzeczalna ikona. Gwiazda od lat utrzymuje się na szczycie. Album „Renaissance” to absolutna gratka dla jej fanów, ale nie tylko! Również miłośnicy świetnej muzyki łączącej w sobie ziarenko nowoczesności ze starym dobrym R&B, pokochają tę płytę. Z pewnością artystce udało się stworzyć coś absolutnie wyjątkowego, dzieło, które ma ogromną szansę zgarnąć wszystkie muzyczne nagrody! Wokalistka bawi się dźwiękiem i formą, a przejścia, które stosuje, zachwycają. Jej głos brzmi wręcz jak poezja i to w każdym tonie. Nie ma tu miejsca na przypadek lub niedociągnięcia. Jeśli czekaliście na ten album, to skradnie on Wasze serca w całości i zawładnie głową. Od niektórych kawałków po prostu nie można się uwolnić, a chyba na tym zależy każdemu muzykowi. Można spokojnie powiedzieć, że wszystko, czego dotknie wspaniała Beyonce, zamienia się w czyste złoto!

Zdj. główne: Patrick Lindenberg/unsplash.com

O AUTORZE
Jej zamiłowanie do pisania narodziło się wraz z miłością do czytania. Uwielbia również podróżować, najlepiej w ciekawym towarzystwie. Często można ją spotkać podczas pracy w kawiarni. Jak sama twierdzi, przebywanie wśród ludzi ją inspiruje.
News

Jak świat pożegnał ikonę stylu Vivienne Westwood?

Jak gwiazdy pożegnały projektantkę Vivienne Westwood? Oto wzruszające słowa, które popłynęły z całego świata!
Czytaj więcej
News

Cindy Crawford na okładce polskiego Vogue!

Wyjątkowa okładka polskiego Vogue! Zobacz, kto się na niej znalazł!
Czytaj więcej
News

Tydzień mody w Kopenhadze - trendy 2023

Tydzień mody za nami! Co na lato 2023 przedstawili w Kopenhadze projektanci?
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *