News

Tydzień mody w Kopenhadze – trendy 2023

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co będziemy nosić latem 2023? Projektanci już znają odpowiedź! W kolekcjach nie zabrakło skrajnie różnych propozycji, które eksponują ciało. 

Lato w pełni, jednak dla świata mody nastała doskonała pora na zaprezentowanie trendów na nadchodzący sezon wiosna/lato 2023. Fashion Week w Kopenhadze dostarcza nie tylko trendów modowych, lecz także tych dotyczących całej branży. Mowa tu o zrównoważonym podejściu do mody, będącym obecnie już nie tylko zajawką małej grupy pasjonatów, lecz ogólnoświatowym zjawiskiem. 

Feeria barw

Nie ma nic bardziej charakterystycznego dla kopenhaskiego stylu niż paleta barw. Te rozbielone odcienie przykuwają wzrok niezależnie od tego, czy jesteś miłośniczką klasyki, czy też podążasz za trendami. 

Kolorem roku 2023 będzie odcień nazywany Digital Lavender. Ta barwa stoi w pół drogi między kolorami ciepłymi i zimnymi, dzięki czemu będzie pasowała do różnych typów urody. Połączysz ją z kolejną nowinką, jaką jest odcień Unbleached Cotton. Ta mleczna biel podkreśli opaleniznę oraz doda cerze kolorytu. 

Unisex

Kroje odzieży, które mogą być noszone przez różne płcie, to kolejny mocny trend 2023. Nonszalancja połączona z minimalizmem sprawi, że poczujemy się niezwykle stylowo. 

Przykładem niech będzie kolekcja marki RANRA – oferuje ona neutralne płciowo projekty, tworzone w sposób zrównoważony. Łączy sportowy styl z naturalnie farbowanymi tkaninami. 

Zdj. główne: Highlight ID/unsplash.com

Powiązane posty
News

Jak świat pożegnał ikonę stylu Vivienne Westwood?

Jak gwiazdy pożegnały projektantkę Vivienne Westwood? Oto wzruszające słowa, które popłynęły z całego świata!
Czytaj więcej
News

Cindy Crawford na okładce polskiego Vogue!

Wyjątkowa okładka polskiego Vogue! Zobacz, kto się na niej znalazł!
Czytaj więcej
News

Premiera "Renaissance" Beyonce - jak wyglądają reakcje?

Słuchałeś już albumu Beyonce „Renaissance”? Jeśli nie, musisz szybko nadrobić zaległości!
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *