Kosmetyki nagrodzone Diamentem Beauty 2022
News

Kosmetyki nagrodzone Diamentem Beauty 2022

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

XI edycja Plebiscytu Diamenty Beauty zakończyła się wyłonieniem nowych pereł w świecie kosmetyków. Należą do nich nawilżająca maska z oligopeptydem-1 i kawiorem oraz regenerujący olejek z peptydami z szarotki alpejskiej.

Plebiscyt Diamenty Beauty to konkurs organizowany przez bloga TrustedCosmetics.pl, w którym nagradzane są kosmetyki i usługi o wysokiej jakości i niezwykłych efektach. Szczegółowe recenzje ekspertów pozwalają zapoznać się z działaniem wyróżnionych produktów, dzięki czemu konsumenci zyskują cenne informacje na temat rynkowych nowości. Ostatnia edycja plebiscytu właśnie się zakończyła i znamy już dwóch laureatów.

Pierwszym z nich jest regenerujący olejek od Mediect, który przeciwdziała starzeniu się cery. Dzięki ekstraktowi z szarotki alpejskiej zapobiega uszkodzeniom skóry, które mogą powstać na skutek promieniowania UV, a także redukuje zaczerwienienia. Olejek wspomaga regenerację i jest w szczególny sposób dedykowany skórze wrażliwej. Nie tylko wspiera odbudowę naruszonej tkanki, ale również aktywnie chroni przed zanieczyszczeniami.

Drugim znanym laureatem jest nawilżająca maska od Mediect. W jej skład wchodzą między innymi ekstrakt z kawioru i czynnik wzrostu naskórka, które poprawiają nawilżenie i elastyczność skóry, a także wspomagają jej regenerację. Ten kosmetyk okazał się idealnym kandydatem dla kobiet o skórze delikatnej i po zabiegach medycyny estetycznej. Jego odżywiające i ujędrniające działanie z pewnością przyczyniło się do zwycięstwa w Plebiscycie.

Zdj. główne: Tahlia Doyle/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
#Catch The Charity, czyli świąteczny projekt answear.com
#Catch The Charity, czyli świąteczny projekt answear.com
Answear.com zaprasza do akcji charytatywnej wszystkich, którzy pragną i lubią pomagać, poprzez zakup produktów z limitowanej kolekcji.
Ból kręgosłupa bez tajemnic. Co musisz wiedzieć?
Ból kręgosłupa bez tajemnic. Co musisz wiedzieć?
Ból kręgosłupa może ograniczać codzienne funkcjonowanie, a nawet uniemożliwiać wykonywanie zawodowych obowiązków czy uczestnictwo w aktywnościach poza pracą.
Zara wprowadza sekcję Beauty!
Zara wprowadza sekcję Beauty!
Odkryj nową kolekcje kosmetyków kolorowych znanej marki odzieżowej Zara.
Ostatnie wpisy