Nowa kolekcja MMC jesień–zima 2022 inspirowana Karkonoszami!
Nowe kolekcjeZakupy

Nowa kolekcja MMC jesień–zima 2022 inspirowana Karkonoszami!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Miejsca są najlepszą inspiracją dla projektantów. Nie ma więc co się dziwić, że duet MMC stworzył kolekcję pod wpływem Karkonoszy! 

Historia najnowszej kolekcji MMC, czyli Ilony Majer i Rafała Michalaka jest naprawdę ciekawa. Duet stworzył ją, inspirując się Karkonoszami. A to, że tu trafili, zawdzięczają Kasi Sokołowskiej, która reżyseruje ich pokaz. Kasia prowadzi tam Hotel Lake Hill Resort & Spa. Początkowo Karkonosze były miejscem, w które uciekali, by odetchnąć od zgiełku miasta, z czasem region ten stał się im na tyle bliski, że zainspirował do powstania kolekcji. Duet nie tylko korzystał z tego, co oferuje przyroda, ale też słuchał lokalnych legend, poznawał dawne wierzenia ludowe czy historie o Duchu Gór. To wszystko zaowocowało ciekawymi projektami na nowy sezon. 

Ilona i Rafał, tworząc najnowszą kolekcję, inspirowali się potęgą gór, zjawiskami atmosferycznymi, zachodami słońca czy odbiciami w wodzie. Skupili się na strukturach oraz formach, a nie na barwach, dlatego dominują odcienie związane z przyrodą – ciemna zieleń, czerń, beż. Większość projektów ma nietypową fakturę, ciekawą propozycją są np. naszyte cekiny, które przypominają krople rosy. 

Na pokazie modelki miały prawdziwie wodny makijaż, na twarzach i dekoltach miały kawałki metalicznej folii. To wszystko podkreśliło charakter pokazu i tego, co można na nim zobaczyć. 

Zdj. główne: Inspirationfeed/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak regularne badania laboratoryjne wpływają na rozwój i zdrowie Twojego dziecka?
Jak regularne badania laboratoryjne wpływają na rozwój i zdrowie Twojego dziecka?
Odkryj, jak cykliczne badania laboratoryjne mogą wpłynąć na zdrowie i rozwój Twojego dziecka, pomagając szybko zdiagnozować i zapobiegać chorobom.
Do czego najlepiej pasuje złota biżuteria?
Do czego najlepiej pasuje złota biżuteria?
Biżuteria to doskonały dodatek do praktycznie każdej stylizacji. Zobacz, jak można nosić i łączyć ze sobą złote akcesoria.
Dokąd będziemy chcieli się wybrać w 2021 roku?
Dokąd będziemy chcieli się wybrać w 2021 roku?
Jest sporo krajów, do których możemy wybrać się na wymarzony urlop mimo pandemii koronawirusa. Sprawdź!
Ostatnie wpisy