Nieruchomości przemysłowe na sprzedaż – dlaczego to dobra inwestycja?
Lifestyle

Nieruchomości przemysłowe na sprzedaż – dlaczego to dobra inwestycja?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Jesteś inwestorem i szukasz ciekawych nieruchomości, które później możesz sprzedać lub wykorzystać do prowadzenia firmy? Idealną propozycją dla Ciebie mogą okazać się nieruchomości przemysłowe sprzedawane na licytacjach komorniczych – ich cena wywoławcza jest znacznie niższa niż stawki rynkowe, a można kupić obiekty zagospodarowane z myślą o konkretnej działalności. Sprawdź, jakie budynki są najczęściej wystawiane przez komornika!

Jakie nieruchomości przemysłowe można kupić na licytacji komorniczej?

Przeglądając nieruchomości przemysłowe na sprzedaż od komornika, znajdziesz zróżnicowane obiekty, a wśród nich:

  • grunty z zabudowaniami gospodarczymi,
  • magazyny,
  • hale produkcyjne,
  • budynki biurowe i usługowe,
  • hotele, pensjonaty, całe kompleksy wypoczynkowe.

Zdecydowanie jest w czym wybierać! Jeśli więc szukasz nieruchomości, aby prowadzić w niej swoją firmę, masz duże szanse na znalezienie odpowiedniej propozycji wśród obwieszczeń komorniczych.

Jak przystąpić do licytacji?

Kiedy już znajdziesz interesujące obwieszczenie, odpowiadające Twoim potrzebom  (rodzajem zabudowania, lokalizacją i ceną wywoławczą) – skontaktuj się z komornikiem i umów na spotkanie w celu odwiedzenia wybranej nieruchomości. Sprawdź jej stan techniczny (niektóre budynki z pewnością będą wymagać remontu albo przynajmniej odświeżenia), zajrzyj do księgi wieczystej, oszacuj swoje możliwości finansowe i określ, jaką kwotę możesz zaproponować podczas licytacji. Chcąc wziąć w niej udział, musisz wpłacić wadium – rękojmię, która w razie przegrania licytacji zostanie w pełni zwrócona.

Dla kogo zakup nieruchomości przemysłowej od komornika to dobry pomysł?

Jeśli dysponujesz wystarczającą ilością gotówki i szukasz pomysłu na inwestycję, warto spróbować – licytacje komornicze są dostępne dla każdego, a obwieszczenia pojawiają się regularnie, więc istnieje duża szansa, że trafisz na odpowiadającą Ci propozycję. Taką nieruchomość możesz wykorzystać do rozwoju swojej firmy lub potraktować jako przyszłościową inwestycję, sprzedając ją z zyskiem.

Zdjęcie: materiał Partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Louis Vuitton zakupił najstarszy diament na świecie!
Louis Vuitton zakupił najstarszy diament na świecie!
Diament liczący niemal dwa miliardy lat w posiadaniu Louis Vuitton!
Jakie produkty mogą wpływać na jakość treningu
Jakie produkty mogą wpływać na jakość treningu
Sposób na efektywny trening to optymalne połączenia zbilansowanej diety, higieny snu, regularnych ćwiczeń prawidłowego nawodnienia i suplementów diety. Czy dbasz o wszystkie te aspekty?
Najciekawsze concept store w polskich miastach
Najciekawsze concept store w polskich miastach
To prawdziwa gratka dla fanek nietuzinkowych ubrań i dodatków, ale nie tylko. Każdy concept store to strefa, gdzie łączą się najciekawsze trendy z wielu dziedzin. Sprawdź to!
Ostatnie wpisy