Beauty zoneWłosy

Czym jest nanoplastia?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Jeśli zaliczasz się do grona osób, które mają kręcone i puszące się włosy, to zapewne słyszałaś o nanoplastii. Jest to zabieg, który pomaga w prostowaniu włosów, a dodatkowo nadaje im niezwykłego blasku i miękkości. Dzięki temu jest świetną opcją, dla wszystkich, którzy marzą o tym, aby przestać codziennie tracić masę czasu na walkę podczas układania fryzury. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nanoplastii, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

O czym należy pamiętać, wybierając produkty do nanoplastii?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak przeprowadzić skutecznie zabieg nanoplastii, tak, aby Twoje włosy nie ucierpiały i aby blask i miękkość stały się ich znakiem rozpoznawczym, to należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Pierwsza z nich dotyczy tego, żeby kosmetyki wykorzystane do zabiegu cechowały się wysoką jakością. Dzięki temu masz pewność, że produkt spełni swoje zadanie. Druga opcja to wybór środków, które są pozbawione szkodliwych substancji, mogących mieć negatywny wpływ na strukturę włosa, takich jak formaldehyd. Jeśli szukasz pewnych i sprawdzonych rozwiązań, które pomogą Ci zapanować nad Twoimi niesfornymi, ciemnymi i kręconymi włosami, to świetne produkty możesz znaleźć na stornie https://amazonflowers.pl/nanoplastia-do-wlosow-ciemnych/.

Czy nanoplastia jest zabiegiem bezpiecznym?

Osoby, które zastanawiają się nad tym, czy warto decydować się na zabieg nanoplastii, często obawiają się tego, czy nie zaszkodzi to kondycji ich włosów. Możesz być spokojna. Nanoplastia jest bezpiecznym zabiegiem, który pomoże osiągnąć Ci wymarzony efekt i zapanować nad niesfornymi lokami. Jeśli więc posiadasz zadbane i niezniszczone włosy, to przeprowadzenie procesu mającego na celu wyprostowanie włosów będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Warto też zaznaczyć, że zabieg jest bardzo skuteczny, ponieważ sprawdza się nawet w przypadku prostowania mocno pokręconych włosów typu afro. Należy jednak podkreślić, że im bardziej włosy są niesforne, tym dłużej trwa cały proces. Jeśli więc zastanawiasz się, czy warto skorzystać z nanoplastii, ponieważ boisz się o swoje włosy, to możesz być spokojna. Jest to zabieg w pełni bezpieczny, który nie zniszczy struktury Twojego włosa i zapewni mu piękny i miękki efekt pełen blasku.

Ile kosztuje taki zabieg i jak długo się utrzymuje?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele kobiet zastanawia się nad tym, jak długo utrzymuje się nanoplastia, i czy jest dobrym rozwiązaniem, czy może lepiej postawić na keratynowe prostowanie włosów. Już śpieszymy z odpowiedzią! Efekty nanoplastii utrzymują się ok. 6 miesięcy. Jest to prawie dwa razy dłużej niż w przypadku keratynowego prostowania, dzięki czemu naprawdę warto rozważyć tę opcję, ponieważ gwarantuje długotrwałe i pewne efekty. Jak wygląda kwestia cenowa? Prostowanie kreatynowe to wiąże się z zapłatą od 250 do 800 zł. W przypadku nanoplastii koszty zazwyczaj mieszczą się w przedziale od 350 do 1000 zł. Jak widzisz, między tymi dwoma zabiegami nie ma zbyt dużej różnicy, ale nanoplastia utrzymuje się dwa razy dłużej, więc jest znacznie bardziej opłacalnym wyborem.

Fot.: Bennie Lukas Bester/unsplash.com

Powiązane posty
Włosy

Jak zadbać o swoje włosy w sposób naturalny i efektywny?

Zdrowe włosy to piękne włosy! Oto skuteczne i naturalne sposoby na zachowanie ich piękna i kondycji.
Czytaj więcej
Beauty zoneWłosy

Piękne włosy w 5 minut - proste triki dla zabieganych kobiet

Piękne i zadbane włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety, wiele z nas ma niewiele czasu na pielęgnację włosów, a jednocześnie chciałoby wyglądać pięknie i zjawiskowo. W tym artykule przedstawiamy trzy proste triki, które pozwolą na uzyskanie pięknych włosów w 5 minut dziennie.
Czytaj więcej
Włosy

Jak przeprowadzana jest koloryzacja włosów?

Koloryzacja włosów jest popularnym zabiegiem kosmetycznym, który pozwala na zmianę koloru włosów lub uzupełnienie niedoborów koloru w naturalnych włosach. Technologia koloryzacji włosów stale się rozwija, a wraz z nią pojawiają się nowe metody i narzędzia, które pozwalają na uzyskanie coraz bardziej precyzyjnych i trwałych efektów. W tym artykule omówiono, jak przeprowadzana jest koloryzacja włosów i jakie są najpopularniejsze techniki stosowane przez fryzjerów i stylistów.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *