Nowe kolekcje

Ralph Lauren wprowadza usługę wypożyczania odzieży

HAMBURG, GERMANY - JULY 03: A Ralph Lauren sign store is seen on July 03, 2020 in Hamburg, Germany. (Photo by Jeremy Moeller/Getty Images)
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wypożyczanie odzieży? To świetna myśl! Taką usługę proponuje swoim klientom jedna z wiodących światowych marek.

Ralph Lauren przeciera szlaki

Tego w świecie wielkiej mody jeszcze nie było. Jak informują wirtualnemedia.pl, marka odzieżowa Ralph Lauren wprowadza usługę wynajmu na zasadzie abonamentu. Firma twierdzi, że to sposób na głębsze zrozumienie konsumenta. Na pewno można to uznać za próbę dotarcia do świadomej zmian środowiskowych klienteli, która z całą pewnością może poprzeć rozwiązania less waste. 

Lauren look 

Lauren look to usługa umożliwiająca klientom wypożyczanie produktów pochodzących z kolekcji Lauren Ralph Lauren za miesięczną opłatą w wysokości 125 dolarów. Na razie ta opcja jest dostępna w Ameryce Północnej. Klienci mają umożliwiony wybór stylizacji z najnowszej kolekcji i nadanie priorytetu ich ulubionym elementom. Gdy je wykorzystają, mogą wymienić je na nowe lub też kupić z użyciem specjalnych zniżek. Co dzieje się, gdy ubrania osiągną limit wypożyczenia? Zostaną przekazane na rzecz organizacji non-profit, Delivering Good. Organizacja ta zapewnia ubogim ludziom nowe ubrania. Jak twierdzą przedstawiciele Ralpha Laurena, nowa usługa odzwierciedla ewolucję kupujących i oferuje nowe doświadczenia. Czy za głosem tej firmy pójdą inni modowi giganci?

O AUTORZE
Zawodowo specjalistka ds. social mediów oraz copywriterka, stawiająca na ciągły rozwój. Marketing internetowy i dobra literatura to jej dwie największe pasje. Zawsze na bieżąco ze światowymi trendami!
Monika Zysk
Powiązane posty
Nowe kolekcjeZakupy

Modele torebek, które musisz mieć w swojej szafie

Zobacz, w jakie modele torebek warto zainwestować. Przedstawiamy propozycje na różne okazje.
Czytaj więcej
Nowe kolekcjePodróżeTrendy

Wybieramy najmodniejsze modele strojów kąpielowych

Sprawdź jakie stroje kąpielowe to hit 2021 roku.
Czytaj więcej
NewsNowe kolekcjeWybór redaktora

Wyjątkowa kolaboracja COS z okazji Pride Month 2021

We współpracy z Coco Capitán marka wypuściła limitowaną kolekcję na cześć społeczności LGBTQIA+.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *