Lifestyle

Miłość do kwadratu – zobacz pierwszą polską komedię romantyczną dla Netflixa!

Fot. Anastasia Shuraeva/Pexels.com
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

To duże zaskoczenie i wielka radość dla kinomaniaków. Niebawem na Netflixie będzie można zobaczyć nową, polską komedię romantyczną. O czym będzie?

„Miłość do kwadratu” to tytuł polskiej komedii romantycznej, która niebawem pojawi się na Netflixie. To duże zaskoczenie, bowiem niedawno platforma zapowiedziała tegoroczne premiery filmowe i tej produkcji tam nie było. A jednak się pojawi! Zwiastun już jest dostępny!

Pierwsza polska komedia dla Netflixie

„Miłość do kwadratu” to pierwsza polska komedia romantyczna dla Netflixa. Film opowiada o Monice, która wiedzie podwójne życie – jest nauczycielką w podstawówce oraz modelką pracującą pod pseudonimem Klaudia. Pewnego dnia poznaje Enzo – przystojnego flirciarza. Czy zdradzi mu, jak wygląda jej prawdziwe życie? 

Reżyserem komedii jest Filip Zylber, który ma na swoim koncie takie filmy jak „Jak poślubić milionera” czy „Serce nie sługa”. W głównych rolach zobaczymy Adriannę Chlebicką, Mateusza Banasiuka, Mirosława Baka, Wojciecha Kalarusa, Krzysztofa Czeczota, Annę Smołowik oraz Jacka Knap. 

O AUTORZE
Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tyko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.
Lifestyle

Jak wybrać idealne dzieło sztuki na płótnie do twojego salonu?

Zdobądź wiedzę na temat wyboru idealnego dzieła sztuki na płótnie, które podkreśli charakter twojego salonu. Dowiedz się, jak wybrać i połączyć motywy i kolory obrazów z wnętrzem.
Czytaj więcej
Lifestyle

Jak wybrać komfortowe i stylowe ubrania na okres ciąży?

Odkryj nasze praktyczne wskazówki jak wybierać odzież ciążową, która jest nie tylko komfortowa, ale także stylowa. Pozwól sobie na elegancję i wygodę w tym wyjątkowym czasie.
Czytaj więcej
Lifestyle

Zrozumieć ciemność: jak objawy depresji wpływają na codzienne życie

Explore jak depresja może wpływać na każdy aspekt codziennego funkcjonowania człowieka. Dowiedz się, jakie są najczęstsze objawy i jak można sobie z nimi radzić.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *