Róż hitem przyszłego sezonu? – nowa kampania Valentino
Nowe kolekcjeZakupy

Róż hitem przyszłego sezonu? – nowa kampania Valentino

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ruszyła nowa kampania Valentino Pink PP, którą prowadzi dyrektor kreatywny włoskiego domu mody – Pierpaolo Picciol. Jej twarzą została znana aktorka Zendaya oraz kierowca Formuły 1 – Lewis Hamilton.

Motywem przewodnim projektu jest róż o odcieniu PP Pink Valentino. Kolor został stworzony przez Pierpaolo specjalnie na tę okazję, a zobaczyć go mogliśmy już na wybiegu „Valentino jesień-zima 2022/2023”. Pierpaolo Picciol zrobił go nie tylko barwą przewodnią projektu, ale także jedyną. 

Cała kampania jest sprowadzona do jednego koloru, ponieważ celem projektanta było skupienie się na najważniejszym, czyli charakterze osoby, wyrażanym elementami garderoby. Według Włocha mniej znaczy więcej. Twierdzi on bowiem, że wyeliminowanie nadmiernego szoku spowodowanego wieloma kolorami, pozwoli dostrzec dekoracje oraz elementy, z których stworzony jest sam strój. 

Kolekcja Valentino Pink PP składa się m.in. z sukienek o różnych krojach, torebek, butów, spodni, a nawet płaszczy. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcia w dwóch outfitach, na których widać m.in. różowe buty na wysokiej platformie, którymi się szczyci kolekcja, różowe rajstopy, garnitur, rękawiczki oraz stylowe torebki, oczywiście w kolorze Pink PP. Hamilton natomiast prezentuje m.in. różowe buty oraz oversizowe spodnie i pelerynę. Jeżeli zachwyca Was kolor fuksji, na pewno nie przejdziecie bez zachwytu obok tej kolekcji. 

Zdj. główne: W/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zwiedzić Hiszpanię online w czasach zarazy?
Jak zwiedzić Hiszpanię online w czasach zarazy?
Myślisz, że w czasach zarazy musisz zapomnieć o podróżowaniu? Technologia wychodzi nam naprzeciw i oferuje w zamian zdalną turystykę!
Biscuit hair – oto najmodniejszy kolor włosów tego roku!
Biscuit hair – oto najmodniejszy kolor włosów tego roku!
Jakie koloryzacje sprawdzą się w tym sezonie? Będziecie zaskoczone
Ten trik z różem wysmukli twoją twarz i doda jej dziewczęcego uroku!
Ten trik z różem wysmukli twoją twarz i doda jej dziewczęcego uroku!
Jak naturalnie i efektownie podkreślić kości policzkowe i wysmuklić twarz? Koniecznie spróbuj zastosować ten trik!
Ostatnie wpisy