O portalu

Zawsze na wysokich obrotach!
Portal Prettyfe.pl powstał z myślą o wszystkich aktywnych mieszkankach dużych miast. Lubisz być w ruchu? Nie znosisz nudy i chętnie przełamujesz rutynę dnia codziennego? To miejsce w sam raz dla Ciebie!

Trzymamy rękę na pulsie – z naszego serwisu dowiesz się,  co jest aktualnie w trendach, jak noszą się  wielkomiejskie dziewczyny, jakie kosmetyki są na topie, a także gdzie warto bywać, czego słuchać i co obejrzeć.
Nieustannie Cię inspirujemy – to jest nasza misja!

Redaktor naczelna

Julia Sawicka-Grandia

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

j.sawicka-grandia@bluewhalepress.pl

Zobacz wpisy autorki

Zespół redakcyjny

Joanna Kowalczyk

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

Zobacz wpisy autorki

Justyna Dereń

Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.

Zobacz wpisy autorki