O portalu

Zawsze na wysokich obrotach!
Portal Prettyfe.pl powstał z myślą o wszystkich aktywnych mieszkankach dużych miast. Lubisz być w ruchu? Nie znosisz nudy i chętnie przełamujesz rutynę dnia codziennego? To miejsce w sam raz dla Ciebie!

Trzymamy rękę na pulsie – z naszego serwisu dowiesz się,  co jest aktualnie w trendach, jak noszą się  wielkomiejskie dziewczyny, jakie kosmetyki są na topie, a także gdzie warto bywać, czego słuchać i co obejrzeć.
Nieustannie Cię inspirujemy – to jest nasza misja!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Joanna Cichońska

Absolwentka studiów dziennikarskich, na co dzień zajmująca się social mediami. Śledzi modowe i urodowe trendy. Uwielbia inspirować się kulturą innych miejsc, a jej półki z książkami pełne są pięknych podróżniczych i modowych albumów.

Zobacz wpisy autorki

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Uwielbia modę i z zapartym tchem śledzi bieżące trendy oraz poczynania czołowych projektantów, co chętnie opisuje w swoich tekstach. 

Zobacz wpisy autorki

Malwina Póda

Copywriter ze sporym doświadczeniem. Otwarta na ludzi i morze zmian – dobrze czuje się zarówno w miejskim zgiełku, jak i na wsi. Uwielbia książki i seriale kryminalne. Ceni minimalizm i bez sentymentu pozbywa się zbędnych rzeczy.

Zobacz wpisy autorki

Monika Zysk

Zawodowo specjalistka ds. social mediów oraz copywriterka, stawiająca na ciągły rozwój. Marketing internetowy i dobra literatura to jej dwie największe pasje. Zawsze na bieżąco ze światowymi trendami!

Zobacz wpisy autorki

Wiktoria Florek

Copywritingiem zajmuje się od 2017 roku, wzbogacając strony internetowe o ciekawe treści. Jej działalność opiera się na prowadzeniu firmy OpiszSię, która tworzy content dla sklepów internetowych. Prywatnie uwielbia podróże i długie wycieczki. Nie są jej obce również modowe i urodowe lifehaki.

Zobacz wpisy autorki

Justyna Zajdel

Copywriterka z Krakowa z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Popkultura to jedna z jej największych pasji. Jej praca licencjacka dotyczyła fenomenu serwisów plotkarskich, a magisterska – festiwali muzycznych w kontekście nowej formy spędzania czasu wolnego

Zobacz wpisy autorki

Karolina Baworowska

Autorka tekstów związanych z modą i nie tylko. Lubi otaczać się wyjątkowymi przedmiotami wysokiej jakości, jest pasjonatką sztuki i muzyki. Czas wolny poświęca na podróże, granie na instrumentach i rozwój osobisty.

Zobacz wpisy autorki

Agata Stanisławska

Eksperymenty modowe i włosowe nie są jej obce. Czuję się najlepiej w ciągłym ruchu, ceni sobie swobodę i dynamiczność. Fanka kolorowych makijaży i niepowtarzalnych ubrań.

Zobacz wpisy autorki

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Ukończyła studia podyplomowe z marketingu internetowego i swoje życie już od wielu lat związała z pisaniem. Jako dziennikarka i copywriterka lubi przekazywać innym swoją wiedzę i wyszukiwać smaczki ze świata mody i urody. Nie boi się eksperymentować ze swoim stylem, ale zawsze musi dobrze czuć się w tym, co założy. Prywatnie kocha buty i torebki.

Zobacz wpisy autorki